https://rx.ua
20107
21:29 29.052020

Туризм, як основа економічного розвитку громад Міжгірщини

Економіка 1986

Конференція «Туризм, як основа економічного розвитку громад Міжгірщини», організована за підтримки голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова, проходила протягом двох днів у с. Пилипець.

Під час зустрічі обговорили перспективи розвитку туризму в гірських районах області, реалізація яких можлива при умові спільної співпраці влади та бізнесу.

Зокрема:
● покращення та розбудову транспортної інфраструктури;
● перспективні проєкти щодо поводження із твердими побутовими відходами та утилізацією сміття;
● облаштування потрібної інфраструктури поблизу туристично-привабливих об’єктів;
● підвищення якості надання послуг;
● підготовка кваліфікованих кадрів.

Участь у заході взяли представники місцевих органів влади, суб’єкти туристичної сфери, Агенцій регіонального розвитку, науковці та місцеві жителі, які зацікавлені в розвитку громади.

Під час конференції присутні закликали усіх суб’єктів туристичної діяльності не підвищувати ціни на послуги цього року. А також, враховуючи ситуацію з COVID-19, передбачити на туристичних об’єктах встановлення безконтактних приладів обслуговування.
На підставі конференції експерти розроблять та оприлюднять чіткий план розвитку туристичної галузі та виходу її з кризи після пом’якшення карантинних умов. Програма має відповідати основним пріоритетам та завданням Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021–2027 років.

Закарпатська ОДА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне