У Закарпатті до місцевого бюджету перераховано понад 1,2 млрд грн податків та зборів
13:10 6.042020

У Закарпатті до місцевого бюджету перераховано понад 1,2 млрд грн податків та зборів

Економіка 623

Протягом першого кварталу 2020 року до місцевого бюджету Закарпатської області перераховано майже 1 млрд 202 млн грн, що на 107,6 млн грн або 109,8% більше ніж аналогічного періоду минулого року.

За статистикою ГУ ДПС у Закарпатській області, основними податками, які забезпечили наповнення бюджету краю протягом першого кварталу 2020 року стали: податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Як відомо, основою місцевих бюджетів регіону є податок на доходи фізосіб. Його за вказаний термін цьогоріч надійшло майже 804 млн грн. У порівнянні з січнем-березнем 2019 року надходження ПДФО збільшились на 65,7 млн грн.

Наступний за розміром серед лідерів податкових надходжень до місцевих скарбниць – єдиний податок. За три місяці його розмір склав більше 186,6 млн грн. Збільшення щодо 2019-го – на 19,7 млн грн.

Третій податок – плата за володіння або користування землею. Минулого року протягом першого кварталу до місцевих бюджетів Закарпаття платники внесли майже 95 млн грн, цього ж року за аналогічний термін – майже 103 млн грн.

Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів вийшов на четверту позицію. Надходження з початку року склали більше 43,2 млн грн.

Нагадаймо, що напередодні Верховна Рада України прийняла ряд Законів України, які вносять зміни до Податкового кодексу України, для підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19), повідомляє відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне