19311
20:38 24.032020

В Ужгороді продовжують рейдові перевірки

Економіка 1141

В Ужгороді мобільні групи, до яких входять працівники управління муніципальної варти, міськвідділу поліції, Держпроспоживслужби продовжують рейдові перевірки супермаркетів, закладів, які торгують продуктами, засобами гігієни тощо, на дотримання умов та правил карантину.

Зокрема, перевіряють, чи контролюють допустиму кількість відвідувачів у приміщенні, чи є дезінфікуючі засоби, чи працівники використовують засоби індивідуального захисту.

Читайте також: Новини Ужгорода на нашому сайті

Нагадаємо, протоколом позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС Ужгородської міської ради 20 березня затверджено порядок дотримання дистанції між людьми у продуктових магазинах, аптеках, кол-центрах, центрах отримання онлайн-замовлень, АЗС та інших закладах, які продовжують роботу в період карантину з метою попередження розповсюдження коронавірусу COVID-19.

Керівники закладів мали призначити відповідальних працівників, які здійснюватимуть контроль за допустимою кількістю відвідувачів у приміщенні, забезпечити регулярне провітрювання та дезінфекцію приміщень, встановити станції гігієни рук.

Визначено, що безпечна відстань між покупцями має становити не менше 2-х метрів, на касах та біля входу в магазин потрібно зробити розмітку для забезпечення такої відстані, інформує Ужгородська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне