19287
10:45 21.032020

З Угорщини в Україну вантажівки можуть потрапити лише через ПП «Тиса»

Економіка 1315

Вантажні перевізники, які прямують через Угорщину в Україну, мають рухатися виключно через пункт пропуску «Тиса»

Про це повідомляє Нова митниця у Facebook.

«Угорщина нагадує міжнародним перевізникам про правила перетину її кордонів. Транспортні перевізники, які здійснюють рух у напрямку Угорщини, з Угорщини або транзитом через територію Угорщини, можуть безперешкодно перетинати угорський державний кордон та здійснювати рух територією Угорщини. Вантажівки, які прямують в Україну, мають використовувати виключно п/п «ТИСА» (Чоп-Загонь)», – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що вантажівки, які прибувають з Італії, Китаю, Південної Кореї, Ірану та Ізраїлю, мають пройти процедуру пропуску та оформлення транспортних засобів в індивідуальному порядку.

Під час транзиту вантажні транспортні засоби, які прибувають на кордон Угорщини з території Італії через Хорватію, Словенію та Австрію, мають рухатися визначеними угорською владою гуманітарними коридорами з інтервалом у 10 хв., групами по 15 вантажівок.

Маршрут можна побачити на карті визначених гуманітарних коридорів.

Зупинки дозволяються виключно у визначених та відповідно позначених АЗС/зонах відпочинку.

Транспортні засоби отримують від представників поліції відповідні наклейки з позначеннями. У кабіні водія може перебувати тільки водій, перевезення пасажирів не допускається.

Під час оформлення виїзду з території Угорщини поліція застосовує прискорену процедуру прикордонного оформлення.

У Держмитслужбі також надали інформацію для українських перевізників, які прямують в Україну через території Австрії та Словаччини. Їм необхідно дотримуватися встановленого словацькою стороною маршруту та санітарних вимог і після завантаження/розвантаження якнайшвидше залишити територію Словаччини.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне