19277
21:26 19.032020

Закарпатським роботодавцям нагадали про додаткові заходи в умовах загрози епідемії гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19

Економіка 1039

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Закарпатської області спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби краю продовжують проводити роз’яснювальну кампанію серед працівників підприємств, де наявна значна кількість контактів між громадянами. 

Серед них, зокрема, які здійснюють пасажирські перевезення, заклади роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку  та інші установи. Для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області рекомендує:

  • дотримуватися посиленого режиму поточної дезінфекції в місцях масового скупчення людей;
  • забезпечити працюючий персонал установ засобами індивідуального захисту та створити відповідні умови з дотриманням правил особистої гігієни;
  • не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання;
  • у приміщеннях закладів торгівлі, аптечної мережі дотримуватися  максимально допустимої кількості одночасного перебування людей – по 10 осіб. Водночас витримувати безпечну відстань між покупцями, яка має становити 2-3 метрів. Забезпечити заклади достатньою кількістю антисептиків для гігієнічної обробки рук відвідувачів, покупців;
  • обмежити будь-які збори громадян у групах до 10 осіб;
  • здійснювати регулярні пасажирські перевезення громадян не більше 10 осіб одночасно в  одному транспортному засобі;
  • максимально перевести обслуговування населення закладами в онлайн-режимі;
  • передбачити можливість позмінної роботи працівників установ, підприємств, організацій незалежно від форми власності регіону, а за технічної можливості – роботи в режимі реального часу через Інтернет.  

Закарпатцям, які перебували в ризикових зонах і повернулися додому, слід із усією серйозністю поставитися до питання самоізоляції. 

Закликаємо краян з порозумінням поставитися до цих заходів, без потреби не виходити з помешкання, самоізолюватися і дотримуватися правил гігієни.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне