19255
22:09 17.032020

Від завтра - не більше 10 пасажирів: як виконуватимуть ужгородці постанову уряду

Економіка 1405

Із метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215, рішень міської ради з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року заборонено:

– регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

– перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному автобусі, що використовується для здійснення регулярних пасажирських перевезеннях на міських маршрутах у звичайному режимі руху;

– заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

У зв’язку із суттєвим зменшенням пасажиропотоку через введення обмежувальних протиепідемічних заходів, кількість рухомого складу на маршрутах уже зменшено. 
Контроль за кількістю пасажирів в автобусах здійснюватиметься водіями та працівниками Національної поліції.

Просимо з розумінням поставитися до таких заходів, мінімізувати користування громадським транспортом, поїздки здійснювати тільки у випадках крайньої необхідності.

Про подальші зміни у роботі громадського транспорту інформуватимемо додатково.

Читайте нас також у Telegram https://t.me/uzhrada

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне