19110
09:29 3.032020

У певні дні на ПП «Чоп-Захонь» угорська сторона приймає 500 транспортних засобів

Економіка 1459

Саме така тема була обговорена під час робочої зустрічі між асоціаціями міжнародних автомобільних перевізників України та Угорщини за участі керівництва Державної митної служби України та Угорщини, облдержадміністрації, прикордонної служби, поліції та інших 28 лютого 2020 року.

– Питання, які піднімаються на цій нараді не нові, знаю проблеми кожного пункту пропуску, в тому числі ті, що стосуються угорського кордону. Користуючись нагодою, хочу подякувати колегам за розуміння і за взаємодію, яка є у нас на сьогоднішній день. Не зважаючи на те, що у 2019 році мало місце зменшення середньодобової кількості транспортних засобів, які перетинали державний митний кордон у пункті пропуску «Чоп-Загонь», були дні, коли угорська сторона приймала протягом дня близько 500 транспортних засобів, – зазначив Віктор Іванус.

Під час наради учасники обговорювали питання, що стосуються перетину митного кордону, зокрема, черг та наявності дозволів для здійснення міжнародних перевезень.

– Плануємо започаткувати декілька пілотних проектів, які пов’язані із електронними чергами, що, на нашу думку, суттєво спростить перетин кордону. Як мінімум, особи, які прямують на виїзд з України, будуть чітко розуміти на який час їм потрібно прибути, щоб без зайвого очікування почати процедури митного та прикордонного контролю. Як демонструє досвід Естонії, де електронні черги вже працюють, їх запровадження покращує умови обслуговування на кордоні, – підкреслив Роберт Зелді, заступник голови Державної митної служби України.

Учасники наради домовилися провести у березні засідання групи експертів митних та прикордонних органів України та Угорщини з підготовка меморандуму про прискорення контрольних процедур та перетину державного кордону, повідомляє Закарпатська митниця Держмитслужби.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне