Голова правління АТ «Закарпатгаз» розповів депутатам, кому належать газопроводи

Опубліковано: | Переглядів: 577
 • Поділіться із друзями:

Про  вартість газу та його транспортування говорили на засіданні позачергової сесії Закарпатської облради. До слова запросили голову правління АТ «Закарпатгаз» Віталія Шатило.

Він розповів депутатам, що плату за розподіл побутові споживачі сплачували і раніше у складі кінцевого платежу за природний газ. Цього року платіжку за розподіл виокремили. Тому говорити, що це додатковий або новий платіж — неправильно.

Керівник АТ «Закарпатгаз» наголосив, що підприємство не продає природний газ, а забезпечує його розподіл. Якщо говорити більш детально, то в цю функцію входить експлуатація та утримання газопроводів (а також споруд на них), забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання, робота аварійно-диспетчерської служби 104, облік природного газу, повірка лічильників тощо.

«На нашому утриманні та обслуговуванні сьогодні перебуває 7,7 тис. км газопроводів. Це досить значна протяжність. І, відповідаючи на закиди певної частини суспільства, відповідаю: газопроводи ніколи не передавалися у власність облгазу. Вони досі залишаються у державній та комунальній власності. Для утримання цієї мережі існує кваліфікований персонал. Нині у «Закарпатгазі» працює трохи більше 1000 працівників. Саме вони щодня забезпечують стабільне, безперебійне і безаварійне газопостачання», — зазначив Віталій Шатило.

Сьогодні, за словами керівника, підприємство обслуговує 273 тисячі споживачів у категорії «населення», 2 тисячі бюджетних організацій, майже 5 тисяч промислових та комунальних об’єктів. Крім того, послугами АТ «Закарпатгаз» користуються 60 об’єктів теплокомуненерго, а також 616 релігійних організацій краю.

«Ми бачимо, як люди обурюються, нарікаючи, чому мають сплачувати за розподіл, якщо свого часу самі будували мережі. Але будівництво газопроводів – це одне. А їх обслуговування — інше. Будівництва не достатньо, аби щодня забезпечувати стабільний тиск перед приладом, забезпечувати роботу самого приладу. Враховуючи, що трубам уже по 40-50 років, вони потребують постійного контролю та заміни у разі необхідності, обслуговування, ліквідації витоків, модернізації конструкцій. Це та інше якраз і входить у послугу розподілу, яку надає Закарпатгаз», — наголосив голова правління АТ «Закарпатгаз» Віталій Шатило.

Також керівник підприємства додав, що споживачі сплачують виключно за послуги розподілу, які отримають у 2020 році. Оплата здійснюється рівними частинами кожного місяця та дозволяє суттєво зменшити платіж в опалювальний період.

 

 

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події