Для цифрової трансформації України ЄС виділить 25 млн євро
10:40 12.02

Для цифрової трансформації України ЄС виділить 25 млн євро

Економіка 211

Україна підписала угоду про виділення Євросоюзом 25 мільйонів євро на впровадження електронного урядування та цифрової економіки в Україні.

11 лютого Єврокомісар з питань країн-сусідів і розширення Олівер Вархеї та Віце-прем’єр-міністр Дмитро Кулеба підписали угоду про підтримку Євросоюзом електронного урядування та цифрової економіки на суму у 25 мільйонів євро.

Програма врегулює ключові питання е-урядування/цифрової економіки. Йдеться, зокрема, про електронні реєстри та сумісність й узгодженість (автоматизований обмін даними між реєстрами), електронні послуги, цифрове посвідчення особи, кібербезпеку, захист даних та спроможність України отримати максимальну вигоду від Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Україна має величезний потенціал у сфері цифрової трансформації та вкрай динамічних лідерів, які хочуть просувати цю сферу. Ми прагнемо підтримати Україну у цьому! Програма, угоду щодо якої Єврокомісар підписав, є найбільшою окремою програмою на підтримку електронного урядування та цифрової економіки у нашому сусідстві, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук European Union in Ukraine

 

Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне