До квітня 2020 року визначено гарантовану ціну на газ для закарпатців

Опубліковано: | Переглядів: 1891
 • Поділіться із друзями:

Для закарпатців – гарантована ціна на газ із нового, 2020-го. Сталу ціну на перший квартал та квітень наступного року визначив НАК «Нафтогаз України» — в Уряді передбачили держпрограму. Аби споживачі у побуті не відчули суттєвих ринкових коливань і могли прогнозувати власні витрати за газ взимку.

Вікторія ТОМИНЕЦЬ

директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут»

Роздрібна ціна на газ для населення гарантована на 1 квартал + квітень, тобто до 1 травня, становить 6, 76 грн за 1 куб. м. Треба наголосити, що це ціна виключно газу як товару, без доставки цього товару. Згідно з інформації на сайті НАК «Нафтогаз-Україна» ця ціна є законтрактована НАКом на найбільшому європейському хабі для 1 кварталу та є сталою та гарантованою.

Потрібно зазначити, що вартість доставки газу (плюс до визначеної фіксованої ціни) коливатиметься орієнтовно у межі 2 грн за кубометр. Але наразі гарантована ціна на перший квартал та квітеньзбігається з місячною ціною на січень 2020 року. Втім, тариф змінюється щомісяця, і не відомо, скільки коштуватиме газ у наступні місяці.

Вікторія ТОМИНЕЦЬ

директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут»

Такі споживачі, які хочуть відмовитися від гарантованої ціни на квартал і хочуть проживати з ціною в періоді помісячної оплати, вони мають звернутися до постачальника послуг і написати відповідну заяву. Зробити це можна тільки до 24 грудня. Відмовившись від гарантованої ціни, оплачувати доведеться за місячної. Вона наразі відома тільки на січень 2020-го і залежатиме від цін на газ для промисловості, формуватиметься за ринковими умовами, які будуть діяти, відповідно, в січні, лютому та березні місяці.

Подати заяву на відмову від гарантованої та отримувати газ за ціною, яка визначається щомісячно, можна до 24 грудня 2019-го особисто в Центрах обслуговування клієнтів або онлайн в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua. У випадку обрання фіксованої ціни, жодних додаткових документів із постачальником газу укладати не потрібно, рахунки споживачі отримуватимуть автоматично із гарантованою вартістю, починаючи з 1 січня 2020 року.

uzhinform.com

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події