На Закарпатті сплатили 3,5 млрд грн податку з доходів фізосіб

Опубліковано: | Переглядів: 752
  • Поділіться із друзями:

Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів Закарпатської області є надходження від податку на доходи фізичних осіб. Цьогоріч, упродовж січня-жовтня 2019 року, платники Закарпаття сплатили більше 3,5 млрд грн цього платежу. Порівняно з січнем-жовтнем минулого року приріст податку склав 522 млн грн.

Більшу частину цього платежу отримали місцеві скарбниці. На розвиток територіальних громад надійшло понад 2,6 млрд грн, що на 391,6 млн грн більше, ніж у січні-жовтні 2018 року. До державного бюджету платники спрямували майже 900 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з аналогічним минулорічним періодом надходження платежу зросли на 131,2 млн гривень.

Варто мати на увазі, що податок на доходи фізичних осіб спрямовується на втілення соціальних програм громад, виплату стипендій та зарплат, розвиток соціокультурної сфери тощо. Тому збільшенню надходжень від цього платежу сприятиме легальне працевлаштування працівників та підвищення рівня середньої зарплати, повідомляє відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області.

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

    Ми в соцмережах:

Спецпроекти