Для забезпечення прозорості у сфері ремонту та будівництва автодоріг у Закарпатті – в ОДА підписано Меморандум

Опубліковано: | Переглядів: 971
 • Поділіться із друзями:

У п’ятницю, 15 листопада, в урочистій обстановці підписано Меморандум про взаєморозуміння між Ініціативою з прозорості інфраструктури та Закарпатською обласною державною адміністрацією.

Важливий для обох сторін документ підписали голова ОДА Ігор Бондаренко та виконавчий директор КоСТ Україна Святослав Абрамов. Закарпаття – одинадцята область, яка уклала такий документ.

Мова йде про ефективну взаємодію влади та громадськості, діяльності в інтересах держави, громади Закарпатської області, спільні дії, спрямовані на створення партнерських відносин між сторонами у сфері будівництва об’єктів дорожньої інфраструктури, підвищення організаційної та фінансової ефективності, поліпшення стандартів безпеки дорожнього руху та запровадження у роботі управління інфраструктури обласної державної адміністрації нового рівня прозорості та доступності інформації для зацікавлених сторін, запобігання корупційним діям і зловживанням, максимальної економії та забезпечення ефективного ведення господарської діяльності.

Сфера дії даного Меморандуму охоплює діяльність управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Закарпатської ОДА у частині розкриття інформації за проектами будівництва та реконструкції, поточного та капітального ремонтів автомобільних доріг місцевого значення у Закарпатті.

У документі йдеться, що сторони сприяють розробці прогресивних програм, спрямованих на розвиток будівництва об’єктів дорожньої інфраструктури, забезпечення прозорості та відкритості інформації про таке будівництво.

Як зазначив очільник краю, відтепер сторони сприятимуть підвищенню ефективності інвестицій в дорожньо-будівельні проекти та підвищенню ефективності використання коштів, пов’язаних з такими об’єктами і результативності цих проектів, пов’язаних з розвитком інфраструктури.

За словами Святослава Абрамова,  ми дійшли згоди щодо висвітлення в межах роботи КоСТ Україна та публікації на порталі «Прозора інфраструктура» даних про проекти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту, а також поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, замовником яких виступає облдержадміністрація.

– Своїми підписами ми закріпили свої наміри забезпечення прозорості, публічності та створення ефективної системи для управління будівництвом об’єктів інфраструктури в дорожньому секторі, – підкреслив Ігор Самійлович. – Завдяки підписанню цього Меморандуму, ми підсилимо нашу постійну співпрацю з громадськістю. Зокрема, у розрізі підвищення ефективного використання публічних коштів та зменшення ризиків неефективного управління під час будівництва та експлуатації.

Довідково: ОДА у березні 2019 року для забезпечення прозорості у сфері ремонту та будівництва автомобільних доріг у Закарпатській області та з метою запровадження міжнародних стандартів CoST IDS (Infrastructure Data Standard) для забезпечення підзвітності та відкритого доступу до інформації під час будівництва об’єктів інфраструктури за публічні кошти, передбачених Планом дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018 – 2020 роках, Закарпатська ОДА вирішила приєднатися до роботи Ініціативи з прозорості Інфраструктури в Україні.

Прес-служба ОДА

«Карпатський об’єктив»

Залиште свій коментар

Анонси подій

Array

Останні новини

Переглянути всі Останні новини
city.uz.ua Globalistic crossword

  Ми в соцмережах:

Спецпроекти

Заробітчани

Життєві історії

Запитання юристу

 • Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, Буркіна Фасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Куба, Ватикан, Естонська Республіка, Фінляндія, Французька Республіка, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Гватемала, Гаїті, Ватикан, Угорська Республіка, Ірландія, Держава Ізраїль, Італійська Республіка, Киргизька Республіка, Ліберія, Люксембург, Мексика, Монако, Марокко, Нідерланди, Нова Зеландія, Нігер, Пакистан, Філіппіни, Республіка Польша, Португальська Республіка, Республіка Молдова, Румунська Республіка, Сербія, Сейшели, Словацька Республіка, Словенія, Шрі-Ланка, Королівство Іспанія, Сурінам, Швеція, Щвейцарія, Македонія, Туніс, Великобританія, Уругвай)    - Гаазька конвенція про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших видів сімейного утримання 2007 року (діє у відносинах з такими державами: країни-члени Європейського Союзу /крім Данії та Ірландії/, Албанія, Республіка Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Гайана, Гондурас, Республіка Казахстан, Чорногорія, Нікарагуа, Норвегія, Турецька Республіка, Сполучені Штати Америки) - Мінська конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року (діє у відносинах з державами-учасницями СНД: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан).

  19:1711.10.20190
 • «Добрий день.

  18:3311.12.20180
 • «Доброго дня, я офіційно одружилася з громадянином Словаччини, але в мене є дитина від іншого чоловіка – українця.

  12:1109.11.20180
 • Доброго дня! Нещодавно моє авто зупинили працівники поліції й змусили пройти перевірку на стан сп’яніння, при цьому ні мої права, ні процедуру проходження огляду мені не пояснили.

  18:0503.10.20180
 • Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

  17:0423.09.20180

Історія Закарпаття

Новини Закарпаття

Спортивні новини

Надзвичайні та кримінальні події