https://rx.ua
17785
19:15 27.092019

На Закарпатті виявлено порушення державної дисципліни цін в комунальному підприємстві

Економіка 1545

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області провели планову перевірку одного з підприємств, яке надає послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, щодо дотримання ним вимог порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

У ході перевірки було виявлено порушення норм чинного законодавства при формуванні тарифів на послуги централізованого водопостачання та  водовідведення  для населення, бюджетних установ та інших організацій. Зокрема, при формуванні вартості зазначених комунальних послуг врахована рентабельність 5%, при цьому інвестиційні    програми не розроблялися та не погоджувалися в установленому законодавством порядку органами місцевого самоврядування. Як наслідок, підприємство нарахувало споживачам на 2105,8 тис.грн більше  за послуги з централізованого водопостачання, водовідведення  за період з 01.05.2018 по 01.05.2019р.

За результатами проведеного планового заходу державного нагляду (контролю), Головне управління Держпродспоживслужби в  Закарпатській області надало суб’єкту господарювання припис щодо усунення в місячний термін виявлених порушень.  Підприємством надано відповідь про усунення порушення шляхом прийнятого рішення органом  місцевого самоврядування в частині зменшення фінансування на 2105,8 тис.грн., інформує Управління.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне