https://rx.ua
16550
16:16 21.052019

Закарпатські депутати розглянуть питання підвищення ефективності системи обслуговування військовослужбовців та членів їх сімей

Економіка 651

На друге пленарне засідання 15-ї сесії обласної ради підготовлено проект рішення «Про Програму підвищення ефективності системи обслуговування громадян України, які мають відношення до військової служби, та членів їх сімей у Закарпатській області на 2019 – 2020 роки».

Програму розробили фахівці Закарпатського обласного військового комісаріату задля виконання актуальних завдань: реформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки;

забезпечення прозорості в системі надання послуг військовозобов’язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членам їх сімей, удосконалення порядку комплектування військ (сил) особовим складом та організації оборонно-мобілізаційної роботи.

У пояснювальній записці зазначено, що реалізація заходів програми сприятиме створенню ефективного органу військового управління з виконанням функцій щодо комплектування Збройних Сил України особовим складом і надання сервісних послуг окремим верствам населення; впровадженню процесів рекрутингу в систему комплектування ЗСУ особовим складом; здійсненню заходів щодо ведення територіальної оборони; впровадженню нової ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціального і правового захисту військовослужбовців, військовозобов’язаних, резервістів, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів із числа військовослужбовців Збройних Сил та членів їх сімей; підвищенню довіри суспільства тощо.

Реалізація основних завдань Програми здійснюватиметься протягом двох років. За цей час заплановано обладнати приміщення обласного центру комплектування та соціальної підтримки, а також забезпечити особовий склад необхідними матеріально-технічними засобами. А це – закупівля меблів, встановлення сучасної охоронної сигналізації, обладнання системою відеонагляду, проведення робіт із дообладнання системи опалення та освітлення, забезпечення засобами зв’язку, персональними сучасними комп’ютерами та ін.

Фінансування програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету (загальний обсяг ресурсів – 6988,0 тис грн), а у разі реалізації окремих проектів – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Прес-служба Закарпатської облради

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне