https://rx.ua
15687
08:57 6.032019

Держгеокадастр Закарпаття відкрив можливість замовлення найбільш популярних послуг у режимі онлайн

Економіка 804

Наразі для користувачів вже доступні 18 онлайн-послуг через офіційний веб-портал Публічної кадастрової карти. Ними можна скористатися в будь-який зручний час, без черг та обмежень.

Функціонал дає можливість просто, зручно та оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи. За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні та отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру.

З метою розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про сучасні електронні послуги та скористатися ними Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області запроваджено ініціативу з інформування громадян шляхом проведення комунікативних заходів та висвітлення інформації про онлайн-послуги у сфері земельних відносин.

Ініціатива охопила всю Закарпатську область, щоб кожен громадянин, житель найвіддаленішого куточка нашого краю знав: «Цінуй свій час, не стій в чергах! Користуйся сучасними електронними послугами від Держгеокадастру!»

Наразі інформаційні плакати розміщено на стендах Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області та його районних структурних підрозділів, сільських, селищних, міських та районних рад, районних державних адміністрацій, Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Закарпатській області, повідомив «Карпатському об’єктиву» прес-центр Закарпатської ОДА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Головне